چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود قادر به ویرایش آگهی خود هستید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «دادزن من» که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد وارد بخش “آگهی‌های من” شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب آگهی موردنظر وارد بخشی تحت عنوان “مدیریت آگهی” که در نوار پایین همان صفحه دیده می‌شود. در این بخش گزینه‌هایی از قبیل مشاهده آگهی، ارتقا، ویرایش، حذف و همچنین وضعیت آگهی مشاهده می‌شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، وضعیت آگهی « میز و صندلی نهار خوری » که لحظاتی پیش ثبت شده است در حالت “انتظار برای تایید ناظران” می‌باشد.

در صفحه آگهی های من با زدن روی هر آگهی میتوانید منوهای مدیریتی همون آگهی را در پایین صفحه ببینید . این آیتم برای هر آگهی مجرا عمل میکند

بعد از انتخاب گزینه “ویرایش” صفحه‌ای مشابه با صفحه فرم ارسال آگهی، باز می‌شود که می‌توانید مجددا اطلاعات آگهی خود را ویرایش کنید .

پس از ویرایش آگهی در صورت انتشار، آگهی شما با آگهی نسخه قدیمی جایگزین می‌گردد. به شما پیشنهاد می‌شود در صورتیکه قصد ارتقای آگهی ویرایش شده خود را دارید ابتدا آگهی خود را ویرایش کرده و پس از آن اقدام به ارتقای آن نمایید .

Was this article helpful?