چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که بر روی «دادزن» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از روی «دادزن» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «دادزن»:

پس از ثبت آگهی بر روی «دادزن» و وارد کردن کد تاییدی که برای شماره همراه ثبت شده در آگهی ارسال شده است، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 5 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما بر روی «دادزن» منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و بر روی «دادزن» منتشر نمی‌شود. در مقاله “پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟” می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.

حذف آگهی پس از انتشار بر روی «دادزن»:

آگهی شما پس از منتشر شدن بر روی «دادزن» به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش بطور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

  • منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی «دادزن» باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید. از صفحه “چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟” می‌توانید اطلاعات لازم جهت تمدید آگهی خود را بدست آورید.

  • حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی «دادزن» حذف می‌گردد. از طریق صفحه “می‌خواهم یک آگهی را گزارش دهم می‌توانید با فرآیند گزارش آگهی آشنا شوید. 

  • حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «دادزن» توضیح داده شد، حذف گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه “ارتباط با پشتیبانی” با ما مطرح نمایید.

Was this article helpful?